- Vlada Crne Gore
Predsjednik Vlade Milo Đukanović sastaće se sa pre...
Pažnja: Sadržaj ove stranice je dio arhivskog sadržaja i odnosi se na prethodne sazive Vlade Crne Gore. Moguće je da su informacije zastarjele ili nerelevantne.
Arhiva
Predsjednik Vlade Milo Đukanović sastaće se sa predsjednikom Republike Bugarske Rosenom Plevnelijevim
Objavljeno: 24.02.2014. • 16:28 Autor: Biro za odnose s javnošću
Predsjednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović primiće u utorak, 25. februara 2014. godine, predsjednika Republike Bugarske Rosena Plevnelijeva, koji će boraviti u zvaničnoj posjeti Crnoj Gori. Razgovori će biti održani u Vili „Gorica“ u 13.05 sati.
Susret premijera Đukanovića i predsjednika Plevnelijeva može se snimiti.
Snimatelji ulaze u Vilu „Gorica“ korišćenjem godišnje akreditacione kartice, uz lični identifikacioni dokument.
Snimatelji koji nemaju godišnju akreditaciju treba od Vladinog Biroa za odnose s javnošću da pravovremeno zatraže izdavanje dnevne akreditacije.
BIRO ZA ODNOSE S JAVNOŠĆU
Vezani članci:
Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?