Danas je u Podgorici, u prostorijama Uprave policije, održana pres konferencija povodom rasvjetljavanja krivičnog djela ubistvo koje je 30.06.2011. godine počinjeno u Cetinju, na štetu Ljuba Jovanovića, tokom razbojništva koje je tom prilikom izvršeno.
Na pres konferenciji su govorili državni tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici i portparol ovog Tužilaštva Lepa Medenica, rukovodilac Odsjeka za suzbijanje opšteg kriminaliteta u Sektoru kriminalističke policije Aleksandar Bošković i načelnik Centra bezbjednosti Podgorica Milovan Pavićević.
Izjavu Milovana Pavićevića, načelnika CB Podgorica, možete preuzeti
OVDJE
Izjavu Lepe Medenice, državnog tužioca u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici i portparola ovog Tužilaštva, možete preuzeti
OVDJE
Izjavu Aleksandra Boškovića, rukovodioca Odsjeka za suzbijanje opšteg kriminaliteta u Sektoru kriminalističke policije, možete preuzeti
OVDJE