Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

Предсједавајући ОЕБС-а и министар вањских послова Литваније Аудрониус Ажабалис у посјети Црној Гори

Објављено: 04.07.2011. 20:43 Аутор: Биро
Предсједник Владе Црне Горе Игор Лукшић примиће у уторак, 5. јула 2011. године, предсједавајућег ОЕБС-а и министра вањских послова Литваније Аудрониуса Ажабалиса. Сусрет ће бити одржан у Вили ,,Горица“, у 13.00 сати.

Истог дана, господина Ажабалиса примиће и министар вањских послова и европских интеграција Милан Роћен. Разговори ће бити одржани у Вили ,,Горица“, 14.00 сати.

Почетке састанака предсједника Владе Игора Лукшића и министра Роћена са предсједавајућим ОЕБС-а и министром вањских послова Литваније Аудрониус Ажабалисом можете снимити.

Након сусрета, планиране су изјаве за медије министара Роћена и Ажабалиса, у 14.30 сати.

Акредитације за праћење ових догађаја можете извршити у Бироу за односе с јавношћу, на телефон 482-848.
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?