Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

Радионица поводом израде Просторног плана посебне намјене за обално подручје

Радионица поводом израде Просторног плана посебне намјене за обално подручје, биће отворена сјутра, 11. фебруара, у 10.00 сати у просторијама Министарства одрживог развоја и туризма (ИВ Пролетерске 19, мултимедијална сала у приземљу). Радионица ће трајати два дана и има за циљ хармонизацију Просторног плана за обално подручје и просторно – урбанистичких планова општина на приморју са резултатима ЦАМП пројекта (Програм интегралног управљања обалним подручјем).
 
У оквиру ЦАМП пројекта су, између осталог, израђене анализе осјетљивости обалног подручја са више аспеката (бука, биодиверзитет, воде, сеизмичност итд.), изграђености и атрактивности и његово зонирање у складу са тим анализама, а што служи као стручна подлога у изради Просторног плана за обално подручје. 

Радионицу ће отворити министар одрживог развоја и туризма Бранимир Гвозденовић а уводна излагања имаће генерална директорица за планирање простора Сања Љешковић–Митровић и координаторка ЦАМП-а за Црну Гору Јелена Кнежевић.

Уводна излагања су отворена за медије.

Министарство одрживог развоја и туризма / Биро за односе с јавношћу
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?