Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

Најава: Данас у 17,30х изјава за јавност поводом расвјетљавања убиства у покушају у Подгорици

Објављено: 28.12.2014. 22:58 Аутор: УП
Обавјештавамо Вас да ће данас, у недјељу, 28. децембра 2014. године, у 17,30 часова, у прес сали у објекту Центра безбједности Подгорица Управе полиције Министарства унутрашњих послова (нова зграда, И спрат), на адреси Булевар Светог Петра Цетињског у Подгорици, изјаву за јавност дати начелник Центра безбједности Подгорица, Војислав Драговић.

Начелник Драговић ће дати изјаву поводом расвјетљавања убиства у покушају почињеног у Подгорици 26. децембра 2014. године, као и поводом друхих активности које се предузимају и планирају међу којима је и План појачаних мјера и активности службеника криминалистичке полиције и припадника униформисаног састава полиције ЦБ Подгорица током новогодишњих празника. 

Позивамо вас да медијски испратите овај догађај.
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?