- Влада Црне Горе
Министарство унутрашњих послова Кривична пријава за КД повреда угледа Црне Горе
Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива
Кривична пријава за КД повреда угледа Црне Горе
Објављено: 26.05.2020. • 17:25 Аутор: Управа полиције
Пљеваљска полиција је државном тужиоцу у Основном државном тужилаштву у Пљевљима поднијела кривичну пријаву против Р.П. (38) из Пљеваља због постојања основане сумње да је починио кривично дјело повреда угледа Црне Горе.
Осумњичени је 20. маја путем једне друштвене мреже са свог налога изложио порузи државу Црну Гору, на начин што је на објаву у којој је предсједник Општине Пљевља Игор Голубовић честитао Дан независности поставио комантар уврједљиве садржине.
Везани чланци:
Претресима у Подгорици и Цетињу пронађено оружје и муниција, услиједило лишење слободе и 19.02.2025.
Кривична пријава против Тивћанина због преваре 19.02.2025.
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?