Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

У Беранама пронађена марихуана и муниција; два лица лишена слободе

Објављено: 15.07.2020. 18:21 Аутор: Управа полиције
Службеници Центра безбједности Беране су, предузимајући активности на откривању и спречавању тзв. уличне продаје опојних дрога на територији Берана, у двије координиране акције извршили заплијене марихуане. 

Прегледом возила којим је управљао П.Б. (23) из Берана полиција је пронашла и одузела паковање са садржајем марихуане укупне тежине од око 56 грама. О догађају је обавијештен државни тужилац у Вишем државном тужилаштву у Бијелом Пољу који је наложио да се ово лице лиши слободе због основане сумње да је почнио кривично дјело неовлашћена производња држање и стављање у промет опојних дрога. 

Осим тога, полиција је по налогу надлежног суда извршила претрес стана и других просторија на двије локације које користи Н.М. (20) из Берана. Претресима су пронађени и одузети марихуна тежине око 114 грама, 12 комада муниције калибра 7,65мм, 15 бакљи и петарде.

По налогу тужиоца Н.М. је лишен слободе због сумње да је починио кривично дјело неовлашћена производња држање и стављање у промет опојних дрога у стицају са кривичним дјело, недозвољено држање оружја и експлозивних материја. 
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?